Kotva

Granty

V rámci výzvy č. 02_16_042 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování, realizujeme od 1. 9. 2017 následující projekt šablon:
Název projektu: Spolupráce škol a zaměstnavatelů, inkluze
Číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_042/0007032

Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory. Díky realizovaným aktivitám dojde k vyrovnání šance na maximální rozvoj potenciálu každého žáka střední školy a zároveň aktivity pomohou zajistit realizaci spolupráce školy a potenciálních zaměstnavatelů.

Granty

Projekt ERASMUS +

 

V rámci projektu nabízíme všem žákům možnost vycestovat na 2 měsíce do hlavního města Slovenska nebo na Tureckou riviéru.

 

Projekt je spolufinancovaný z programu Evropské unie Erasmus+.

 

Zájemci mohou do projektu vstoupit jakmile dojde k opětovnému oživení cestovního ruchu. Věříme, že již o prázdninách, tj. v červenci nebo srpnu 2021.

 

Bližší informace v sekretariátu školy - tel. 326 321 872 nebo na tel. 604 207 542, pan Tomáš Daňkovský.      

  

Více informací

Zahraniční stáže
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Napsali o nás


Mikulášská nadílka v Azylovém domě

Mikuláš, čert i andělé v podání studentů a studentek Soukromé střední školy Maja přišli v maskách za dětmi do Azylového domu v Mladé Boleslavi. Ve chvíli, kdy Mikuláš z knihy hříchů četl, že neposlouchají, nepomáhají maminkám, případně se nechovají hezky k sourozencům, byla v nich jen malá dušička. A když chtěl čert několik z nich odnést do pekla, to už neunesly a rozplakaly se. Naštěstí všechny děti slíbily, že se do příštího roku polepší. A aby na trojici nevzpomínaly ve zlém, dostaly od ní všechny ratolesti také malou sladkou odměnu.

Odkaz na článek v novinách Boleslavského deníku  PDF souborzde (Velikost: 644.45 kB)

 

Článek v novinách - budoucí učitelky chodí mezi děti

V příloze Boleslavského deníku dne 27.4.2017 vyšlel článek o studentkách naší školy oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Tento článek si můžeta stáhnout PDF souborzde. (Velikost: 287.82 kB)