Pro zájemce o kadeřnické a kosmetické služby

K návštěvě svých školních  KOSMETICKÝCH a KADEŘNICKÝCH SALONŮ Vás zve 

SSŠ MAJA s.r.o, Mladá Boleslav, Viničná ulice 463

 

KOSMETICKÁ PÉČE:    

- komplexní ošetření pleti + příplatek 50Kč - možnost alginátové masky    

250 Kč

- barvení řas  

20 Kč

- barvení obočí     

20 Kč

- parafínové zábaly rukou   

100 Kč

   

KADEŘNICTVÍ:

- stříhání vlasů          

50 Kč

- mytí + regenerace   

40 Kč

- foukaná, vodová ondulace       

60 Kč

- trvalá ondulace      

160 Kč

- styling    

 cca  30 Kč

Ceny jsou orientační dle použitého materiálu a náročnosti střihu.

Spolupracujeme s celou řadou profesionálních kosmetických i kadeřnických firem (MAKO, CAPRI, FOR-LIVE, WELLA, LONDA ) a sledujeme moderní trendy.

Naše žákyně provádějí veškeré úkony pod odborným dohledem zkušených mistrových.

 

Kde nás najdete? – ve vile ve Viničné ulici 463 , za zimním stadionem, pod „Lomeňákem“

tel: 326 320 516

Pracovní doba:  

Kadeřnické služby

pondělí - pátek od 08.00 - 18.00 hod

 

 

 

     

Kosmetické služby

pondělí - čtvrtek od 09.00 - 16.00 hod

 

 

 

pátek od 08.00 - 15. 00hod

 

 

Na kosmetická ošetření je vhodné se předem objednat.  Tel: 326 103 106

Služby pro veřejnost
Kotva

Granty

TATO ŠKOLA JE ZAPOJENA DO VÝZVY EU PENÍZE STŘEDNÍM ŠKOLÁM z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

 

V rámci Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost, financovaného z evropských sociálních fondů, provozuje od 2. 9. 2013 Zařízení péče o děti předškolního věku.

  

 

Naše škola se účastní projektu "Dotkněte se inovací" - CZ.1.07/1.2.00/51.0024 - více informací naleznete zde 

 


Naše škola se účastní projektu IPn Nová závěrečná zkouška 2(NZZ_2)

 

Číslo projektu: CZ.1.07/4.1.00/33.0004

 

 

Školička MAJA

 

 

 

Provoz zařízení pro děti předškolního věku - "Školička MAJA" byl k 30.9.2015 ukončen.

Granty

Zahraniční stáže

 

Tříměsíční studijní stáž bude probíhat v hotelovém rezortu Gloria a Kempinski na Turecké riviéře nedaleko známého letoviska Antalya.(http://www.gloria.com.tr) S hotelem spolupracujeme již řadu let a máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

 


 

Společnost hotelů Kempinski, kde probíhají stáže našich studentů, spojuje tradici s moderním luxusem, prvotřídními službami a možností aktivního odpočinku. Již sto let nabízí hotely Kempinski své služby i těm nejnáročnějším hostům z celého světa.

 

Společnost byla založena již v roce 1897 v německém Berlíně. V současné době provozuje 74 pětihvězdičkových hotelů ve 32 zemích světa, např. na Slovensku, v Maďarsku, Thajsku, Emirátech, Egyptě, Číně, Mongolsku, Turecku, Švýcarsku atd. Hotel Kempinski lze nalézt i v Praze.

 

Naše škola opět získala prostředky na zahraniční stáže na Tureckou rivieru do hotelu KEMPINSKI

 

více informací »

Zahraniční stáže
Mapa webu
A
A
A

O škole

Vloženo: 5.2.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 5401x

V září roku 1992 vznikla v městě Dobrovice poblíž Mladé Boleslavi tehdejší rodinná škola, jež se krátce poté transformovala na dnešní SSŠ Maja. Zřizovatelem je  paní Mgr. Jana Dyršmídová z Prahy. V dalším roce byla zahájena výuka v budově ve Viničné ulici v Mladé Boleslavi (v těchto prostorách probíhá dnes odborný výcvik), po rozšíření školy o další obory se začalo vyučovat i v Železné ulici Mladé Boleslavi, kde se vyučuje teoretickým předmětům.  Obě budovy se nacházejí v centru města.

Za více než 20 let existence naší školy se její profilace v reakci na poptávku měnila, stěžejní obory, jimiž jsou obory Kadeřník/ce, Kosmetické služby, Hotelnictví a turismus, však zůstaly dodnes.

V současné době nabízíme ještě studijní obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a učební obor Kominík. Nově škola nabízí též jednoleté nebo dvouleté zkrácené (tedy jednoleté) pomaturitní studium všech těchto oborů.

Studentům nabízíme spoustu aktivit, které doplňují středoškolské studium, např. návštěvy divadelních představení, exkurze spojené s návštěvou výstav, galerií, muzeí či výchovných a sociálních ústavů, školních a předškolních zařízení.

 K dalším aktivitám patří lyžařské, turistické a sportovní kurzy. Studenti využívají též možnosti zlepšit své odborné a jazykové znalosti na zahraničních stážích v hotelových zařízeních v Turecku a Slovensku ( ERASMUS+).

Za dvacet let existence školy se za katedrou vystřídalo mnoho zkušených učitelů, z nichž někteří patří mezi známé a výrazné osobnosti mladoboleslavského školství -  např. PhDr. Vladimír Bednář, bývalý dlouholetý ředitel Střední zdravotnické školy v Mladé Boleslavi a Gymnázia Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi, dlouholetý učitel téže školy Mgr. Bohumil Klos a mnozí další.

Funkci ředitelky školy zastávala od samého začátku Mgr. Jana Vydrová, kterou začátkem roku 2015 vystřídala dlouholetá učitelka a zástupkyně ředitele Mgr. Eva Folprechtová.